Nestandarta metālapstrādes risinājumi

CNC PLAZMA 

CNC plazmas griešana ir griešanas metode, kurā griežamā metāla loksne tiek izkausēta ar karstas plazmas spiediena palīdzību. CNC Plazma griež ar ļoti augstu temperatūru, kas materiālu izkausē lokāli un precīzi. Iespējams sagriezt alumīnija, tērauda, nerūsējošā tērauda un dažādu citu metālu veidus, ko nav iespējams sagriezt ar liesmas palīdzību, jo, griežot ar plazmu, katrai metāla loksnei tiek pievienotas attiecīgajam metālam atbilstošas gāzes.

CNC LOCĪŠANA  

CNC locīšana tiek veikta dažāda veida metāla loksnēm, pēc klientu individuāla pasūtījuma. Locīšanu veic melnam metālam, alumīnijam un nerūsējošam tēraudam, kā arī izloka dažādu grādu leņķos, atkarībā no nepieciešamās detaļas rasējuma specifikas.

METINĀŠANA

Metināšanas, elektriskās metināšanas un kontaktmetināšanas pakalpojumi, izmantojot dažāda veida jaunākos metināšanas aprīkojumus, kā rezultātā nodrošinot kvalitatīvu metināšanas pakalpojumu.

MMA metināšana - rokas lokmetināšana, spēj sakausēt oglekļa tēraudu un nerūsējošu tēraudu. 

MIG/MAG metināšana - pusautomātiskā metināšana ar elektrodu stiepli gāzes vidē. Tā spēj sakausēt neleģētu tēraudu, mazleģētu tēraudu, nerūsējošu tēraudu, alumīniju, alumīnija sakausējumu, kā arī melno metālu.

SMILŠU STRŪKLA 

Mūsdienīgs risinājums dažādu virsmu attīrīšanai ar smilšu strūklu no netīrumiem, veca krāsojuma vai rūsas, kā arī grafitī zīmējumiem u.c. 

Smilšu strūklu izmanto dažādu virsmu attīrīšanai pirms tālākas apstrādes un vecu virsmu atjaunošanai. Virsma, kas apstrādāta ar smilšu strūklu, ir ideāli piemērota tālākai apstrādei, kas ļauj ietaupīt līdzekļus virsmas sagatavošanai pirms krāsošanas vai špaktelēšanas. 

Ar smilšu strūklu iespējams attīrīt pieminekļus, ēku ārsienas, metālu, plastmasas virsmas, žogus, dažādus saimniecības priekšmetus un citas virsmas.

Metode piemērota arī ūdens transportlīdzekļu attīrīšanai no ūdens uzslāņojuma, kā arī ceļu seguma attīrīšanai no vecā marķējuma. Mūsu speciālisti izstrādās optimālo virsmas atjaunošanas plānu un veiks darbus Jūsu norādītajā objektā, Jums ērtā laikā. 

VIRPOŠANA 

Virpošana ir metālapstrādes veids, ar kuras palīdzību ir iespējams izveidot konkrētu metāla detaļu īpašā formā un precīzos izmēros. 

FRĒZĒŠANA 

Frēzēšana parasti notiek trīs plaknēs - X plaknē, Y plaknē un Z plaknē, kurās frēze tiek pārvietota ar servomotoru palīdzību. Frēzēšanai parasti tiek izmantoti speciāli procesam paredzēti darbagaldi, bet pats frēzēšanas process tiek veikts ar griežamo instrumentu - frēzi.

VALCĒŠANA 

Valcēšana ir metāla lokšņu malu liekšana un aizspiešana.

KRĀSOŠANA

Metāla un metāla konstrukciju krāsošanas pakalpojumi. Pielāgojam krāsu katram pasūtījumam individuāli, atkarībā no lietošanas nosacījumiem (piemēram, telpā, dabā utt.).